EKO-TECHNOLOGIE Spółka Cywilna

O nas

  • PDF

Wybór profilu działalności przedsiębiorstwa EKO-TECHNOLOGIE S.C. poprzedzony został długotrwałym etapem obserwacji i analizy trendów, związanych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań ekologicznych w działalności gospodarczej, a dziesiątki wyjazdów na targi branżowe dotyczące energetyki pozwoliły na zdobycie cennej wiedzy na temat niekonwencjonalnych źródeł energii.

Głównym celem, jaki postawiliśmy realizować, jest produkcja zielonej energii.

Drogą do osiągnięcia tego celu jest stworzenie przedsięwzięcia o nieco innym charakterze, wykorzystującym jednak – na odpowiednio mniejszą skalę – założenia i rozwiązania techniczne, które przedsiębiorstwo będzie wykorzystywać w założonej działalności docelowej.

Działanie takie pozwoli na implementację technologii ekologicznych i ich „laboratoryjną” obserwację w warunkach prowadzenia działalności gospodarczej. Przedsięwzięciem tym, które zamierzamy zrealizować będzie myjnia pojazdów samochodowych zaprojektowana w taki sposób, by wyprzedzić oczekiwania klientów w perspektywie kilku przyszłych lat – zostanie to osiągnięte dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań, dzielących się na dwie zasadnicze grupy.

Pierwszą z nich są rozwiązania technologiczne, pozwalające zmaksymalizować element wydajności i przyjazności względem środowiska. To właśnie rozwiązania należące do tej grupy chcemy poznawać, doskonalić i wykorzystać potem do produkcji zielonej energii. Jest to technika innowacyjna - niewykorzystywana w takiej konfiguracji na żadnej ze znanych myjni - pozwalająca obniżyć koszta eksploatacji nawet o 50%, będąc jednocześnie w pełni kompatybilną ze sprawdzonym sposobem ogrzewania i napędzania myjni uwzględnionym w projekcie podstawowym.

Druga grupa rozwiązań uwzględnionych w projekcie myjni obejmuje szereg usprawnień i udogodnień, pozwalających na optymalizację jej funkcjonowania i osiągnięcie jak najlepszych rezultatów, jeśli chodzi o jakość usług.


Jesteś tutaj O nas